kreatywność

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH - ZAPISY NA NOWY SEMESTR

Zapraszamy na zajęcia uczniów w każdym wieku i o każdym poziomie zaawansowania! Zapewniamy najlepszych nauczycieli, wszystkie potrzebne akcesoria, materiały, odpowiednie warunki pracy oraz miłą atmosferę.

Zajęcia dla najmłodszych skupiają się na rozwoju motoryczno-sensorycznym, a także rozwoju kreatywności poprzez dobrą zabawę. Jednocześnie tworzą podstawę do dalszego rozwoju artystycznego.

 

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym:

PLASTYKA KREATYWNA- uczy szeroko rozumianej kreatywności oraz tego, że każdy materiał można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Rozwija motorykę małą, wspiera rozwój umiejętności szkolnych dziecka.

MALARSTWO KREATYWNE - zajęcia kreatywne dedykowane dzieciom, które kochają malować. Na zajęciach dzieci poznają różne techniki kreatywnego malowania oraz niestandardowych sposobów na użycie farb.

CERAMIKA - możliwość pracy z masą ceramiczną dobodźcowywuje dziecko sensorycznie, wzmacnia motorykę małą oraz rozwija wyobraźnię.

Zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym:

MALARSTWO I RYSUNEK - to zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których nauczymy rysunku i malarstwa od podstaw, przygotujemy do egzaminów wstępnych oraz pomożemy rozwinąć nabyte już umiejętności. Zajęcia prowadzone w małej grupie, pozwalają na indywidualne podejście do potrzeb każdego uczestnika. Próbując różnych technik, podejmiemy się pracy z martwą naturą oraz modelem. Warsztaty zakończone będą wystawą prezentującą prace uczestników. 

CERAMIKA - możliwość pracy z masą ceramiczną dobodźcowywuje dziecko sensorycznie, wzmacnia motorykę małą oraz rozwija wyobraźnię.

Zajęcia dla dorosłych:

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z CERAMIKI oraz MALARSTWA I RYSUNKU dla dorosłych. Jeżeli do tej pory rysowali Państwo do szuflady to najwyższy czas to zmienić. Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych nauczycieli, którzy wtajemniczą Was w artystyczne arkana pracy twórczej stosownie do zainteresowań i aktualnych możliwości. 

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM :

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu, jednak po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu mailowo w ciągu 7 dni (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe. Należy wybrać preferowaną lokalizację (rok 2022/23 - Morena lub rok 2022/23 Ujeścisko)