kreatywność

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

W świetle współczesnej wiedzy wiemy, że człowiek rozwija się i uczy przez całe życie. Dlatego nigdy nie jest za późno na naukę, szczególnie naukę sztuki i języków. Poniższa oferta skierowana do młodzieży i osób dorosłych, które chcą w sposób kreatywny rozwijać swoje zainteresowania artystyczne, umiejętności lingwistyczne i zrelaksować się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z CERAMIKI oraz MALARSTWA I RYSUNKU dla dorosłych. Jeżeli do tej pory rysowali Państwo do szuflady to najwyższy czas to zmienić. Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych nauczycieli, którzy wtajemniczą Was w artystyczne arkana pracy twórczej stosownie do zainteresowań i aktualnych możliwości. 

W tym roku w naszej ofercie znajdują sie również ZAJĘCIA JĘZYKOWEAngielski z Native Speakerem prowadzony metodami konwersacyjnymi to wspaniała opcja by raz na zawsze opanować płynną mowę z pewnością siebie i komfortem, bez nadmiernego skupienia się na zagadnieniach gramatycznych. 

JOGA -  o dobroczynnych właściwościach jogi napisano już wiele. My dodamy od siebie, że joga to wspaniały sposób na zadbanie o nasze ciała, tak mocno nadwyrężone stresami dnia codziennego. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników na każdym poziomie zaawansowania, skupiają się na rozwoju fizycznym w przyjaznej, wspierającej atmosferze, która pozwoli Państwu zapomnieć o troskach dnia codziennego. 

BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące ćwiczenia taneczno-muzyczne, które pozwolą zbudować formę i cieszyć się tańcem nawet początkującym tancerzom bez względu na wiek. Balet buduje prawidłową postawę ciała, uczy poruszać się z gracją i pewnością siebie. 

AIRJOGA - połączenie formuły jogi oraz gimnastyki powietrznej. Zastosowanie pomocy w postaci hamaka pomaga w nauce assan, a także minimalizuje możliwość kontuzji, podtrzymując i zabezpieczając układ kostno-szkieletowy. Ćwiczenia airgi mają różnież charakter  upiększający i odmładzający poprzez możliwość zastosowania ćwiczeń antygrawitacyjnych oraz antycelulitowych.

PILATES - formuła spokojnych ćwiczeń gimnastycznych, uelastyczniających ciało i wzmacniających siłę mięśni. 

 

ZUMBA - połączenie tańca oraz ćwiczeń gimnastycznych, które nie tylko świetnie buduje sylwetkę całego ciała, ale również relaksuje i odstresowywuje. Zawiera wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. 

 

 

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM :

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu. Po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu w trybie przyśpieszonym w ciągu 7 dni - wymagana jest w tym celu informacja w formie pisemnej, najlepiej poprzez wiadomość e-mail lub SMS (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe. Należy wybrać preferowaną lokalizację: (rok 2023/24 - Morena lub rok 2023/24 Ujeścisko)