kreatywność

ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

W świetle współczesnej wiedzy wiemy, że człowiek rozwija się i uczy przez całe życie. Dlatego nigdy nie jest za późno na naukę, szczególnie naukę sztuki i języków. Poniższa oferta skierowana do młodzieży i osób dorosłych, które chcą w sposób kreatywny rozwijać swoje zainteresowania artystyczne, umiejętności lingwistyczne i zrelaksować się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z CERAMIKI oraz MALARSTWA I RYSUNKU dla dorosłych. Jeżeli do tej pory rysowali Państwo do szuflady to najwyższy czas to zmienić. Zajęcia prowadzone są przez naszych doświadczonych nauczycieli, którzy wtajemniczą Was w artystyczne arkana pracy twórczej stosownie do zainteresowań i aktualnych możliwości. 

W tym roku w naszej ofercie znajdują sie również ZAJĘCIA JĘZYKOWEAngielski z Native Speakerem prowadzony metodami konwersacyjnymi to wspaniała opcja by raz na zawsze opanować płynną mowę z pewnością siebie i komfortem, bez nadmiernego skupienia się na zagadnieniach gramatycznych. 

JOGA -  o dobroczynnych właściwościach jogi napisano już wiele. My dodamy od siebie, że joga to wspaniały sposób na zadbanie o nasze ciała, tak mocno nadwyrężone stresami dnia codziennego. Zajęcia przeznaczone są dla uczestników na każdym poziomie zaawansowania, skupiają się na rozwoju fizycznym w przyjaznej, wspierającej atmosferze, która pozwoli Państwu zapomnieć o troskach dnia codziennego. 

BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące ćwiczenia taneczno-muzyczne, które pozwolą zbudować formę i cieszyć się tańcem nawet początkującym tancerzom bez względu na wiek. Balet buduje prawidłową postawę ciała, uczy poruszać się z gracją i pewnością siebie. 

Zajęcia dla młodzieży i osób dorosłych Gdańsk Morena ul. Piecewska 27

Poniedziałek

MALARSTWO I RYSUNEK 19.00-21.00 sala 2.4 (piętro)

Wtorek

CERAMIKA 19.00-20.30 sala 2.4 (piętro) - - trwa nabór, start 7.02.2023

JOGA 20.00-21.00 sala 1.5 (parter)

Piątek

JOGA 20.00-21.00 sala 1.5 (parter)

oraz 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z J.ANGIELSKIEGO, ŚPIEWU i GRY NA INSTRUMENTACH (termin ustalany indywidualnie).

 

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych Gdańsk Ujeścisko ul. Piotrkowska 33

Poniedziałek

JOGA 20.30-21.30 sala duża

Środa

MALARSTWO I RYSUNEK 19.00-21.00 sala duża

Czwartek

JOGA 20.30-21.30 sala duża

Piątek

MALARSTWO I RYSUNEK 19.00-21.00 sala duża

oraz 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z J.ANGIELSKIEGO, ŚPIEWU i GRY NA INSTRUMENTACH (termin ustalany indywidualnie).

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM :

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu. Po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu w trybie przyśpieszonym w ciągu 7 dni - wymagana jest w tym celu informacja w formie pisemnej, najlepiej poprzez wiadomość e-mail lub SMS (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe. Należy wybrać preferowaną lokalizację: (rok 2022/23 - Morena lub rok 2022/23 Ujeścisko)

 

Ostatnia aktualizacja 05.10.2022