kreatywność

ZAJĘCIA MALUSZKOWE DLA DZIECI W WIEKU OD 0 DO 4 LAT

DZIECKO UCZESTNICZY W ZAJĘCIACH WRAZ Z OPIEKUNEM

Wiemy jak bardzo ważny jest rozwój dzieci!  Czas od narodzin do 4 roku życia, jest okresem najbardziej dynamicznym, gdzie dzieci uczą się poprzez tzw. absorbcję. Aby jak najbardziej wykorzystać ten czas i maksymalnie wspierać rozwój dzieci stworzyliśmy specjalne - sensoryczne, muzyczne i ogólnorozwojowe programy:

  • LOGOSENSOPLASTYKA* (dla dzieci od 1,5 do 4 roku życia) - nasz autorski program, gdzie przez sensorykę połączoną z elementami plastyki wpieramy rozwój mowy oraz percepcji dzieci. Poprzez stymulacje sensoryczne rozwijamy podstawy przyszłych umiejętności szkolnych, tj. pisanie, umiejętności artystyczne i matematyczne. 
  • SENSOENGLISH* (dla dzieci od 1,5 do 4 roku życia) - zajęcia łączące w sobie zalety zajęć sensorycznych z nauką języka angielskiego. Podczas zajęć dziecko jest zanurzone w języku angielskim, aby w pełni wykorzystać naturą chłonność dziecięcego umysłu do absorbowania języka, którym jest otoczone.
  • RYTMIKA (dla dzieci od 1 do 4 roku życia) - zajęcia sensoryczno-muzyczne z elementami plastyki, w oparciu o nasz autorski program. Podczas zajęć dzieci poznają różne nowe instrumenty, rozwijają zdolności muzyczne i manualne, rozwijają motorykę dużą i małą. Nasze zajęcia rytmiki, poprzez muzykę, wpływają na ogólny rozwój dziecka. Zajęcia są wypełnione naszymi autorskimi utworami muzycznymi, granymi i śpiewanymi przez nauczyciela na żywo.
  • GORDONKI (dla dzieci od 0-3 roku życia) - zajęcia prowadzone przez dwóch nauczycieli - muzyków. Zajęcia w nurcie teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona, polegające na maksymalnym rozszerzeniu muzycznych horyzontów dziecka i zanurzeniu w języku muzycznym. Zajęcia tworzą świetną bazę do dalszej edukacji muzycznej.
  • SENSOPLASTYKA®️ * (dla dzieci od 0 do 3 roku życia) - tak zwane zajęcia "brudne", podczas który tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i otaczającego nas świata. Zadaniem zajęć jest stymulacja wszystkich zmysłów dziecka i wspieranie rozwoju kompetencji intrapersonalnych i interpersonalnych.
  • BALET - zajęcia ruchowe, wykorzystujące zabawy taneczno-muzyczne budujące motorykę dużą i prawidłowy rozwój fizyczny dziecka. Dzieci w zabawowy sposób poznają podstawy baletu.
  • JUNIOR PIANO - nasz autorski program muzyczny uczący podstaw muzycznych i gry na instrumencie. Na zajęciach każde dziecko ma własny instrument, na którym buduje swoje muzyczne abecadło. Podczas zajęć wykorzystujemy nasze autorskie piosenki, polską muzykę ludową oraz elementy teorii uczenia się muzyki prof. E.E.Gordona.

tak zwane zajęcia "brudne", podczas który tworzymy bezpieczną przestrzeń do poznawania siebie i otaczającego nas świata, używając częsciowo produktów spożywczych. Ze względu na formę zajęć, zalecamy zabranie ubranka na zmianę. 

 

Nasze zajęcia to nie tylko rozwój, ale też świetnie spędzony z dzieckiem czas służący pogłębianiu relacji i dobrej zabawie.

Zajęcia odbywają się w naszych dwóch gdańskich placówkach: na Morenie - ul.Piecewska 27 oraz na Ujeścisku - ul.Piotrkowska 33b.

FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZGŁOSZENIA KURSANTA NA ZAJĘCIA W SZTUKARIUM :

Zgłoszenie się poprzez formularz jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i zawarciem umowy o prowadzenie kursu. Po pierwszych zajęciach można zrezygnować z kursu w trybie przyśpieszonym w ciągu 7 dni - wymagana jest w tym celu informacja w formie pisemnej, najlepiej poprzez wiadomość e-mail lub SMS (szczegółowe zasady rezygnacji w regulaminie).

 

Grafik zapisów na zajęcia zbiorowe.

Należy wybrać preferowaną lokalizację: LATO 2023 - MORENA lub LATO 2023 - UJEŚCISKO w przypadku chęci zapisu na kurs wakacyjny

lub Rok szkolny 2023/24 MORENA lub Rok szkolny 2023/24 UJEŚCISKU w przypadku chęci zapisu na kurs roczny.