kreatywność

Język angielski

Nasze lekcje językowe są przeznaczone dla uczniów w każdym wieku i wzbogacone o innowacyjne metody nauki oparte na narzędziach neuropedagogicznych. Uczymy naszych uczniów, jak się uczyć, by rozwijać ich potencjał językowy i osiągać sukcesywny postęp w nauce.
 

Podczas naszych zajęć językowych wykorzystujemy zaawansowane techniki neuropedagogiczne, pozwalające efektywnie planować naukę, korzystać z różnorodnych technik zapamiętywania oraz jak skutecznie wykorzystywać emocje w procesie przyswajania języka.
 

Głównym językiem wykorzystywanym na zajęciach jest angielski, który staje się przygodą i fascynującą podróżą dla naszych uczniów.

 

Uczymy angażując i zachęcając uczniów do odkrywania języka poprzez ciekawe zadania i interaktywne aktywności. Dzięki temu nasze lekcje stają się nie tylko efektywnym procesem nauki, ale również źródłem radości i satysfakcji.

Zajęcia dla dzieci poprowadzą:

Katarzyna Gejgalis -  wykwalifikowana nauczycielka angielskiego oraz psycholog (w trakcie szkolenia). Absolwentka prestiżowej szkoły The University of Westminster London na kierunku Magister Literatury Angielskiej. Jej wspaniałe usposobienie pozwoli w przyjaznej atmosferze wchłonąć umiejętności językowe poprzez rozwojową zabawę i ćwiczenia. 

Agnieszka Paruszewska -  nauczycielka angielskiego, doświadczony pedagog, olinofrenopedagog oraz psycholog (w trakcie szkolenia). Ukończyła renomowaną szkołę British Language Centre w Oxfordzie otrzymując certyfikat CELTA  (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). Lekcje z p.Agnieszką są niezwykłą kreatywną przygodą z jezykiem angielskim.

 

Robotyka

Zajęcia poprowadzi Pani Patrycja Lehmann, wspaniała i doświadczona instruktorka Lego WeDo, która razem z Panem Jarkiem (miłośnikiem nauk technicznych) wprowadzą dzieci w świat programowania robotów Lego.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ROBOTYKI  - MORENA, ul. Piecewska 27

PONIEDZIAŁEK:

ROBOTYKA 5-9 LAT: 16.00-17.30

ROBOTYKA 10-14 LAT: 18.00-19.30

piątek:

ROBOTYKA 5-9 LAT: 16.00-17.30

ROBOTYKA 10-14 LAT: 18.00-19.30

HARMONOGRAM ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH  - MORENA, ul. Piecewska 27

J.ANGIELSKI: WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK - w godzinach od 14 do 20 (szczegółowy termin lekcji zostanie ustalony z poszczególnymi grupami na początku września)

lekcje indywidualne z lektorem (termin ustalamy bezpośrednio z uczniem)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ ANGIELSKIEGO - UJEŚCISKO, ul. Piotrkowska 33

(szczegółowy termin lekcji zostanie ustalony z poszczególnymi grupami na początku września)

 

Nie znalazłeś dla siebie odpowiedniego terminu?

Skontaktuj się z Nami pod numerem 535 835 544 lub 577 835 544 spróbujemy temu zaradzić!

CENY:

ROBOTYKA: 220 zł/mc

J.ANGIELSKI zajęcia grupowe 1x w tygodniu: 160 zł/mc, 2x w tygodniu: 240 zł/mc

J.ANGIELSKI zajęcia indywidualne z lektorem: 80 zł za lekcję 45 min.

 

Zapraszamy do zapisów!